Rozdzielnice gniazdowe

Rozdzielnice gniazdowe

Rozdzielnice gniazdowe stanowią najszerszą grupę spośród oferowanych przez nas rozdzielnic. Wszystkie spełniają wymagania zarówno norm jak i realiów na placach budowy. Jednak poszczególne przykłady zastosowań, etapy budowy czy innych miejsc użytkowania jak np. tereny wojskowe, imprezy plenerowe, mają swoje zróżnicowane wymagania, do których staramy się dopasować nasze wyroby. Stworzyliśmy kilka modeli obudów różniące się wytrzymałością, poręcznością obsługi, odpornością na zanieczyszczenia, możliwościami wyposażenia i wieloma innymi cechami.

elBOX – Sztandarowe rozdzielnice budowlane 32A-125A, przeznaczone zarówno do najtrudniejszych warunków budowlanych, terenów wojskowych jak i dla imprez masowych. Posiadają typoszereg metalowych obudów z zamykanymi drzwiami, o zróżnicowanych wielkościach i możliwościach wyposażenia, oraz dwa typy stelaży. Przewyższają wymogi stawiane przez normy, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo na lata użytkowania.

elTOWER – Rozdzielnice budowlane o podobnych możliwościach konfiguracji jak elBOX, w kilku wielkościach wytrzymałej metalowej obudowy. Zaprojektowane są tak aby zminimalizować ich rozmiar i zapewnić bezpośredni dostęp do gniazd i zabezpieczeń, przy zachowaniu wymagań związanych z bezpieczeństwem pracy. Rozdzielnice te mogą być użytkowane na zewnątrz, jednak są dedykowane do prac prowadzonych wewnątrz budynków.

elCHEST – Rozdzielnice 16A-63A w gumowych obudowach o dwóch wielkościach, z aparaturą pod zamykaną pokrywą i gniazdami dostępnymi na zewnątrz. Bardzo odporne na uderzenia. Stanowią alternatywę dla rozdzielnic elTOWER o nieco mniejszej możliwości konfiguracji.

elSPIDER-L – Rozdzielnice 16A-63A podobne do elCHEST, w równie odpornych na uderzenia, podłużnych gumowych obudowach, o mniejszej ilości gniazd i zabezpieczeń.

elCARRY – Rozdzielnice końcowe 16A-32A o niedużych rozmiarach, w obudowach z wytrzymałego tworzywa ABS. Przeznaczone głównie dla instalatorów, do prac wykończeniowych czy warsztatowych z użyciem elektronarzędzi. Mogą być użytkowane w zróżnicowanych warunkach. Posiadają stojaki i opcjonalnie ramy chroniące je przed upadkami czy uderzeniami.

elCASE – Rozdzielnice o zbliżonych możliwościach do elCARRY. Nie posiadają stelaży tylko poręczny uchwyt, a ich płaska tylna powierzchnia umożliwia zawieszenie na ścianie.

elBOX

elTOWER

rozdzielnice elCHEST

elCHEST

rozdzielnice elSPIDER-L

elSPIDER-L

elCARRY

elCASE