Dodatkowe usługi

Wynajem

Naszą podstawową działalnością jest produkcja i sprzedaż własnych wyrobów, jeśli jednak z różnych względów nie są Państwo zainteresowani zakupem, możemy polecić możliwość wynajmu rozdzielnic i przedłużaczy lub kompleksowej obsługi związanej z zasilaniem.
Wśród naszych klientów znajdują się firmy specjalizujące się w wynajmie sprzętu budowlanego oraz obsłudze imprez plenerowych. Firmy te posiadają pewien asortyment naszych produktów dostępny do wynajęcia.
Jeśli ten asortyment nie spełnia wymagań a zapotrzebowanie nie jest jednostkowe, istnieje możliwość wyprodukowania określonych rozdzielnic, a następnie współpracy z jednym z naszych partnerów w zakresie wynajmu:

Serwis

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby cechowała wysoka jakość i trwałość. Spełniają one wygórowane wymagania norm europejskich i mogą być eksploatowane przez wiele lat nawet w ciężkich warunkach pracy. Jak każde urządzenie powinny podlegać okresowej kontroli i naprawie ewentualnych uszkodzeń, mogących wpływać na ich sprawność i bezpieczeństwo.
Poza standardowym serwisem gwarancyjnym, oferujemy usługę przeglądów i napraw przywracających pełną sprawność naszych rozdzielnic.

Serwis obejmuje:

 • mycie i konserwację
 • demontaż całego wyposażenia
 • weryfikację wyposażenia, okablowania
 • wymianę uszkodzonych elementów na podstawie kosztorysu i decyzji klienta
 • ponowny montaż
 • wykonanie pomiarów produkcyjnych jak dla nowego sprzętu

Wymiana/uzupełnienie drobnych elementów konstrukcyjnych jest w cenie serwisu.            

Magazynowanie

Planujemy dodatkowo wprowadzić usługę magazynowania rozdzielnic. Klienci, którzy po zakończeniu budowy wysyłają do nas używane tam rozdzielnice w celu wykonania przeglądu, nie musieliby odbierać ich od razu. Przedsiębiorstwa, które prowadzą budowy na terenie całego kraju, ze względów logistycznych potrzebują czasu i możliwości przechowania sprzętu, zanim trafi on na kolejną inwestycję.

Serwisowane urządzenie pozostawałoby w pełnej gotowości do wysłania na adres nowej budowy na zlecenie klienta.         

Obróbka przewodów elektrycznych

Oferujemy przygotowanie przewodów elektrycznych wg specyfikacji klienta. Posiadamy profesjonalny park maszynowy służący do cięcia, odizolowywania, tulejkowania przewodów, zarówno jedno jak i wielożyłowych. W ciągłej produkcji posiadamy wyroby z przewodu typu H07V-K (LgY), H07V-U (DY), H07RN-F (OnPd).

przewody do rozdzielnic
przewody do rozdzielnic
przewody do rozdzielnic
przewody do rozdzielnic
przewody do rozdzielnic

Produkcja seryjna detali, stelaży, szyn prądowych

Dzięki zbudowanemu przez lata parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie dostarczyć klientom dodatkowe usługi oparte na obróbce plastycznej i skrawaniu metali.

 • Cięcie i otworowanie szyn montażowych

  Oferujemy produkcję szyn montażowych TH35 (DIN, TS35) wg zapotrzebowania klienta.
  Oferta obejmuje cięcie na odpowiednie długości, otworowanie zakończeń pod wkręty M4, M5, M6, ścinanie ostrych krawędzi/narożników.

  Używamy do produkcji szyn montażowych TH35 o wysokości 7,5mm oraz 15mm.

 • Cięcie, otworowanie i gięcie szyn prądowych Cu

  Na podstawie dostarczonej dokumentacji jesteśmy w stanie wykonać szyny prądowe i inne elementy gięte z płaskowników oraz prętów miedzianych (M1E, E-Cu, Cu-ETP) lub aluminiowych, znajdujących zastosowanie w rozdzielnicach elektrycznych i innym osprzęcie.
 • Cięcie i gięcie rur i profili stalowych, wykonywanie stelaży

  Nasze giętarki wyposażone są w oprzyrządowanie do profilu kwadratowego o wymiarach 20×20 oraz rur o średnicach zewnętrznych: 32mm, 25mm i 18mm.
  Wykonujemy elementy gięte lub spawane stelaże z powyższych materiałów.
 • Wykrawanie i krępowanie detali na prasach mimośrodowych
 • Wiercenie, gwintowanie i frezowanie obudów i innych detali
 • Montaż wyrobów wg specyfikacji klienta