Alternative flash content

Requirements

SYSTEM ELEKTRYCZNYCH ROZDZIELNIC BUDOWLANYCH (ACS)

Oferta wynajmu i kompleksowej usługi zasilania imprez masowych. Dla klientów, którzy nie są zainteresowani zakupem sprzętu, posiadamy również ofertę jego wynajmu.

Naszym klientom możemy zapewnić obsługę serwisową instalacji podczas jej użytkowania, montaż oraz demontaż wypożyczonego sprzętu, a także pomoc w projektowaniu instalacji.

Nasz sprzęt sprawdził się na imprezie, w której uczestniczyło kilkuset wystawców, odwiedzonej przez 2,5 mln osób.


Uzupełniając naszą ofertę, przy współpracy z siecią wypożyczalni Ramirent dostarczamy agregaty prądotwórcze i maszty oświetleniowe.

W asortymencie Ramirent można znaleźć również nasze produkty.


rozdzielnice budowlane, przedłużacze elektryczne, najazdy kablowe

dyplom MTSZ

 

świadectwo rekomendacyjne

 

ramirent

 

referencje

nasze produkty

 Naszą witrynę internetową można odnaleźć w wyszukiwarce między innymi po frazach: erbetka, rozdzielnice metalowe, rozdzielnice  budowlane, skrzynki elektryczne, przedłużacze budowlane oraz złącza kablowe.

Spółka ELGAT została zawiązana w 2009 roku jako firma o 100% polskim kapitale. Kierownictwo firmy ELGAT wraz z zespołem pracowników, od 1990 roku uczestnicząc w innych przedsięwzięciach, zdobywali doświadczenia w branży elektrotechnicznej. Początkowo produkując podzespoły elektrotechniczne na eksport, głównie na rynek skandynawski, a od 1998 roku równolegle do produkcji wprowadzając do handlu na rynku krajowym aparaturę łączeniową francuskiej firmy SOCOMEC. Od 2010 roku w Spółce ELGAT trwały intensywne prace nad rozpoznaniem rynku, a następnie prace projektowe, aby na początku 2012 roku zaoferować rynkowi wysokiej jakości System Elementów Elektrycznych Instalacji Budowlanych, którego koncepcja i rozwiązania powstały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w konstrukcji urządzeń elektrotechnicznych. System ten jest oryginalnym rozwiązaniem autorstwa pracowników firmy ELGAT, przygotowanym na trudne warunki pracy na placach budów.
Pracujemy nadal nad rozwojem tej oferty jak również tematami pokrewnymi, które sukcesywnie będą Państwu prezentowane.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do nawiązania współpracy.


Prezes Zarządu
Wojciech Pasternak

 

 

 

Przedstawiamy system rozdzielnic elektrycznych (ACS) i przedłużaczy pozwalający na zestawienie tymczasowej, przenośnej instalacji elektrycznej na terenie budowy, w przemyśle, rolnictwie,  imprezach masowych. Wszystkie nasze produkty mogą być użytkowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Służą do rozdziału energii z sieci lub agregatów prądotwórczych.

Poszczególne typy rozdzielnic pozwalają na stopniowanie rozdziału energii w zależności od wielkości wymaganego prądu znamionowego, możliwości zasilania oraz innych uwarunkowań

Wszystkie przedstawione wyroby stanowią kompatybilny system, możliwy do połączenia w sposób intuicyjny przez osobę niewykwalifikowaną, za pomocą odpowiednich gniazd i wtyczek. Każde możliwe do wykonania połączenie nie stworzy zagrożenia, a cała wykonana w ten sposób instalacja elektryczna będzie spójna co do zachowania kolejności faz jak i hierarchii obciążalności prądowej, zabezpieczeń przeciwporażeniowych i przeciwpożarowych. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

rozdzielnice elektryczne, rozdzielnice budowlane, erbetka rozdzielnice budowlane, rozdzielnice elektryczne, rozdzielnice metalowe, skrzynki elektryczne, erbetka  rozdzielnice budowlane, rozdzielnice elektryczne, rozdzielnice metalowe, skrzynki elektryczne, erbetka  rozdzielnice elektryczne, rozdzielnice przenośne, skrzynki elektryczne 
  rozdzielnice przenośne, rozdzielnice budowlane, rozdzielnice elektryczne, rozdzielnice metalowe   przedłużacze elektryczne, przedłużacze siłowe, przedłużacze budowlane rozdzielnice budowlane, rozdzielnice elektryczne, rozdzielnice metalowe, skrzynki elektryczne, erbetka   najazdy kablowe szyny i przewody

 

 

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW:    pollmann logo gave logo

Ta strona korzysta z plików cookies.

Korzystając ze strony wyrazasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegladarki.

OK